Strona główna
niedziela, 17 stycznia 2021 r.
imieniny obchodzą: Antoniego, Jana

Zapytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza zapytaniowego.

WOŚP zagrała w Ogrodzieńcu

Strona główna » Aktualności » WOŚP zagrała w Ogrodzieńcu

wielkość tekstu:A | A | A

28 Finał WOŚP w Ogrodzieńcu za nami. Zebraliśmy 26486,90 złotych. Brawo Sztab i Wolontariusze! Brawo Darczyńcy!

W niedzielę, 12 stycznia ogrodzieniecki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizował 28 Finał, który zagrał w sali gimnastycznej SP nr 1 w Ogrodzieńcu.

W tym dniu od rana kwestowali wolontariusze na rzecz WOŚP, a  po południu  w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ogrodzieńcu odbywały się  występy artystyczne i licytacja przedmiotów podarowanych przez darczyńców na rzecz WOŚP. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili: Andrzej Kaim, Seniorzy z Ogrodzieńca, Zespół Echo, Zespół Mażoretek „Fantazja” (Kadetki, Juniorki, Seniorki), Orkiestra Dęta Giebło, Zespół Malwinki oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gieble i Szkoły Podstawowej w Ogrodzieńcu.

Licytację, poprowadził niezawodny Krzysztof Uglorz – tym razem jako Pirat ze swoją drużyną, ale w łagodnym, szantowym stylu. Dzień zakończyło słodkie światełko do nieba, czyli pyszny tort, którym poczęstowani zostali uczestnicy wydarzenia. Imprezę poprowadził DJ Domson. Ludzi dobrej woli w naszej gminie nie zabrakło, o czym świadczy zebrana suma na rzecz WOŚP, która w tym roku zebrane środki przeznaczy na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej.

poprzednia strona|1|2| z   2następny|ostatnia

czytano: 262 razy

źródło: mgokis.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Zespół Mażoretek Fantazja powstał w listopadzie 2008 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ogrodzieńcu. Zespół Mażoretek ogrodzienieckich jest jedyną taką formacją w naszym powiecie i ...

dalej
Ilość zdjęć:
dalej
Strona Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu - aktualności, działalność, wydarzenia, kontakt.