Strona główna
niedziela, 9 sierpnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Klara, Roman

Zapytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza zapytaniowego.

Zapisy na Uniwersytet Dziecięcy Ogrodzieniec.

Strona główna » Aktualności » Zapisy na Uniwersytet Dziecięcy Ogrodzieniec.

wielkość tekstu:A | A | A

Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB to największa sieć Uniwersytetów dla Dzieci w Polsce. Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB to wykłady, warsztaty tematyczne, zajęcia sportowe, wycieczki, teatr i Filharmonia Malucha. Zapraszamy dzieci od 6 do 12 lat.

 

W tym roku proponujemy Państwu trzy pakiety do wyboru:

Pakiet EXTRA

Pakiet EXTRA + z kursem j. angielskiego

Pakiet STANDARD

Szczegóły dot. pakietów oraz rejestracja znajdują się na stronie: http://ud.wsb.edu.pl/rekrutacja-na-rok-akademicki-2019-2020-ruszyla/

 

Wśród wykładowców, w roku akademickim 2019/2020 znajdują się, miedzy innymi:

 

dr n. med. Michał Zembala – kardiochirurg, kierownik Oddziału Kardiochirurgii i Transplantologi Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu;


dr inż. Sławomir Wronka
 – absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Od 1997r. związany z Instytutem Problemów Jądrowych w Świerku. W 2002 r obronił doktorat z dziedziny fizyki wysokich energii. Od kilku lat zaangażowany w projektowanie i budowę unikalnych urządzeń, głównie akceleratorów i detektorów cząstek, na potrzeby nauki, medycyny i przemysłu.

 

Dr Tomasz Rożek – z wykształcenia fizyk, z zawodu dziennikarz naukowy. Jest współzałożycielem Polskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Naukowych Naukowi.pl i pomysłodawcą, założycielem i prezesem stowarzyszenia Śląska Kawiarnia Naukowa. Współpracował z dziennikami, tygodnikami i miesięcznikami ogólnopolskimi m.in. „Wiedza i Życie”, „National Geographic”, „Wprost”, „Przekrój”, „Gazeta Wyborcza”, „Życie”, „Dziennik Zachodni”, „Rzeczpospolita”. Autor i prowadzący program Sonda 2 na antenie TVP2. Jest autorem książek ,,Nauka – po prostu. Wywiady z wybitnym” oraz ,,Nauka to lubię”.

 

Bogumiła „Miłka” Raulin –  z wykształcenia i zawodu mgr inżynier trakcji elektrycznej. Podróżnik, fotograf, organizator wypraw podróżniczych. Pilot szybowcowy III klasy, miłośniczka wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa, motocrossu. Mama 8 letniego Jeremiego wierząca w umiejętność rozdawania POZYTYWNEJ ENERGII i niepodważalną  SIŁĘ MARZEŃ W 2018 r. została najmłodszą Polką, która zdobyła Koronę Ziemi (35 lat i 19 dni w dniu zdobycia szczytu Mt. Everest, 22 maja 2018) w wersji 9 szczytowej.

 

Wiktor Niedzicki – dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, wykładowca akademicki oraz autor programów telewizyjnych „Laboratorium” oraz „Kuchnia”.

 

czytano: 205 razy

źródło: mgok.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

W MGOKiS Ogrodzieniec działają Chór Seniora, Zespół Echo, Orkiestra Dęta Giebło, Orkiestra Dęta Ryczów.

dalej
Ilość zdjęć:
dalej
Strona Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu - aktualności, działalność, wydarzenia, kontakt.