Strona główna
poniedziałek, 2 sierpnia 2021 r.
imieniny obchodzą: Gustaw, Stefan

Zapytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza zapytaniowego.

Zapraszamy na wykład UTW w Ogrodzieńcu

Strona główna » Aktualności » Zapraszamy na wykład UTW w Ogrodzieńcu

wielkość tekstu:A | A | A

Zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ogrodzieńcu na kolejny wykład, który odbędzie się 28 kwietnia br. (czwartek) o godz.16.30 w sali MGOK Ogrodzieniec. Wykład pt. „Śląsko – Zagłębiowska Aleja Gwiazd – Kobiet, historia lokalnych bohaterek”, który poprowadzi Alina Bednarz absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym. Przedsiębiorczyni, trenerka biznesu, od dwudziestu pięciu  lat prowadzi własną firmę. W 2012 r. została ambasadorką Polskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet - prestiżowej organizacji skupiającej kobiety, które prowadzą własne firmy i angażują się w pozabiznesową działalność społeczną. Aktywistka społeczna. Prezeska stowarzyszenia ON/OFF realizującego projekty kulturalne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytutu Teatralnego. Pełnomocniczka regionalna w województwie śląskim i członkini Rady Programowej Kongresu Kobiet. Tworzy projekt Śląski Szlak Kobiet.

 

W piątek zapraszamy słuchaczy UTW do Czytelni Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej, gdzie o godz. 11.00 odbedzie się spotkanie pt. "Bezpieczeństwo obrotu bezgotówkowego" .

 

czytano: 905 razy

źródło: mgok.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Zespół Mażoretek Fantazja powstał w listopadzie 2008 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ogrodzieńcu. Zespół Mażoretek ogrodzienieckich jest jedyną taką formacją w naszym powiecie i ...

dalej
Ilość zdjęć:
dalej
Strona Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu - aktualności, działalność, wydarzenia, kontakt.