Strona główna
środa, 19 stycznia 2022 r.
imieniny obchodzą: Henryka, Marty

Zapytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza zapytaniowego.

Konwersja cyfrowa domów kultury CZAS START

Strona główna » Aktualności » Konwersja cyfrowa domów kultury CZAS START

wielkość tekstu:A | A | A

Każdy ma własny sposób na spędzenie długiego weekendu. W przypadku Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu jest to czas intensywnej i bardzo owocnej pracy- zarówno dla pracowników jak i osób współpracujących z Instytucją. Za nami szkolenie pn. "Projektowanie oferty kulturowej on-line" w ramach programu „Konwersja Cyfrowa Domów Kultury". Dziękujemy pani Annie Łukawskiej-Adamczyk za poświęcony czas, cenne wskazówki. Zapraszamy częściej!
Jak już informowaliśmy w ubiegłym roku M-GOKiS w Ogrodzieńcu znalazł się w zaszczytnym gronie 200 domów kultury z całej Polski, które otrzymały dofinansowanie w projekcie Konwersja Cyfrowa Domów Kultury. Tytuł realizowanego projektu grantowego brzmi ,,Innowacyjna metamorfoza kultury – animacja i edukacja kulturalna w Gminie Ogrodzieniec”. Wartość dofinansowania to 162 tys. zł. Działania nie wymagają zaangażowania wkładu własnego. Dom Kultury w Ogrodzieńcu już wkrótce przystąpi do zakupu m.in. zestawu do projekcji prezentacji, zestawu do mappingu, pakietów szkoleniowych dla pracowników, komputera, drukarki, aparatu, oprogramowania, licencji, systemów graficznych, pętli indukcyjnej Instytucja przystosuje również strony internetowe do potrzeb osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności.
Projekt Konwersja cyfrowa domów kultury jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr 3 "Cyfrowe kompetencje społeczeństwa", Działanie nr 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej". Celem projektu jest wyposażenie samorządowych instytucji kultury w kompetencje i umiejętności niezbędne do prowadzenia i rozwijania działań w zakresie edukacji kulturalnej oraz animacji kultury w społeczności lokalnej oraz doposażenie w sprzęt niezbędny do prowadzenia działań edukacyjnych i animacyjnych w formie cyfrowej lub online.

#narodowecentrumkultury #nck #kultura #szkolenie #edukacja #narzędziaonline #kulturawsieci #planowanie #certes 

czytano: 17 razy

źródło: mgokis.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Zespół Mażoretek Fantazja powstał w listopadzie 2008 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ogrodzieńcu. Zespół Mażoretek ogrodzienieckich jest jedyną taką formacją w naszym powiecie i ...

dalej
Ilość zdjęć:
dalej
Strona Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu - aktualności, działalność, wydarzenia, kontakt.