Strona główna
niedziela, 9 maja 2021 r.
imieniny obchodzą: Karolina, Karol

Zapytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza zapytaniowego.

Biało-czerwony Ogrodzieniec

Strona główna » Aktualności » Biało-czerwony Ogrodzieniec

wielkość tekstu:A | A | A

 Sto flag państwowych rozda swoim mieszkańcom Urząd Miasta i Gminy Ogrodzieniec przed Dniem Flagi Rzeczpospolitej Polskiej i Świętem Konstytucji 3 Maja. Ich wydawanie rozpocznie się już w najbliższy czwartek od godziny 13.00 w punkcie zlokalizowanym przed urzędem. Punkt będzie czynny do godziny 16.00 lub do wyczerpania całej puli. Akcja „Biało-czerwony Ogrodzieniec” ma promować postawy patriotyczne i zachęcać do wywieszania flag podczas świąt państwowych.  

- Chcemy namówić naszych mieszkańców do wspólnych obchodów. Jednym z gestów, który świadczy o naszej radości świętowania jest właśnie wywieszenie flagi. Dlatego proszę, abyśmy poprzez umieszczenie flagi  zamanifestowali nasz patriotyzm i przynależność do wspólnoty. Niech Ogrodzieniec w tych pierwszych majowych dniach przybierze bliskie naszym sercom  barwy biało-czerwone – apeluje Anna Pilarczyk, burmistrz Gminy Ogrodzieniec. 

Samorządowcy nie zapomnieli też o najmłodszych. Na nich czekają małe flagi biało-czerwone.  Koordynator wydarzenia- Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu zachęca również do udokumentowania udziału w akcji i zrobienia zdjęcia wywieszonej na swoim domu flagi, a następnie umieszczanie fotografii w komentarzu na facebook’owym profilu  Gminy Ogrodzieniec -  do 3 maja. Wśród autorów zdjęć rozlosujemy nagrody-niespodzianki.

czytano: 13 razy

źródło: mgokis.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

W MGOKiS Ogrodzieniec działają Chór Seniora, Zespół Echo, Orkiestra Dęta Giebło, Orkiestra Dęta Ryczów.

dalej
Ilość zdjęć:
dalej
Strona Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu - aktualności, działalność, wydarzenia, kontakt.